Start list 2019 - Full Distance

BIB  TEAM CATEGORY TEAM MEMBER 1 TEAM MEMBER 2 NATIONALITY
2 KROPPSIMPERIET MEN Gustaf Jacobson Peter Forsman SWEDEN
3 SANDGROPERS UNITED MEN Travis Needham Daniel Paech AUSTRALIA
4 ANONYMA ATHLETER MEN Lars Norén Jesper Karlsson SWEDEN
5 TEAM TOUGH MEN Patrick Haraldsson Per Ersson SWEDEN
6 LÅNGHUNDRA IF MEN Daniel Unnerud Patrik Servin SWEDEN
7 ITALIAN VIKINGS MEN Matteo Ridolfi Donato Campanini ITALIAN
8 LOS GREENGOS MEN Scott Moore Pablo Casasbuenas UNITED KINGDOM
9 TEAM NORDLUND & OLANDER MEN Johan Nordlund Johan Olander SWEDEN
10 BOKOCHVIN KLUBBEN MEN Peter Olofsson Kristofer Manneteg SWEDEN
11 SPEEDY GONZALES MEN Fredrik Apelqvist Emil Hagman SWEDEN
12 TEAM IWARDSSON MEN Jesper Ivardsson Wilhelm Jungward SWEDEN
13 GAMLA EKENS MOTIONÄRER MEN Mattias Lindsäter John Cirverius SWEDEN
14 HUMAN AMBITION MEN Johan Holgersson Tobias Larsson SWEDEN
15 THE GERMAN SPARKLE PARTY MEN Markus Rössel Knut Baadshaug GERMANY
           
BIB  TEAM CATEGORY TEAM MEMBER 1 TEAM MEMBER 2 NATIONALITY
27 GRÄHSQVIST MIX Charlotta Grähs Patrik Lindqvist SWEDEN
28 ÅKERSBERGA SPRING MIX Lisa Markström Anders Lindberg SWEDEN
29 THE DOGS BOLLOCKS MIX Katie Bierhance Patrick Bierhance ?
30 WILD DATE MIX Camilla Rosell Per Olofsson SWEDEN
31 BEAUTIFUL ONES MIX Angelica Wagneryd Timmy Ståhlnacke SWEDEN
32 TRE APOR MIX Robert Andersson Malin Sandberg SWEDEN
33 TEAM ROSÉ MIX Louise Roseen Johan Roseen SWEDEN
34 ÖL TILL ÖL MIX Ulf Hausmann Nina Ellmark SWEDEN
           
BIB  TEAM CATEGORY TEAM MEMBER 1 TEAM MEMBER 2 NATIONALITY
52 TEAM NORD OCH SYD WOMEN Pernilla Stålnacke Caisa Gunnarstedt SWEDEN
53 SOLHEM LADIES WOMEN Pauline Johansson Therese Gripmar SWEDEN
54 TEAM PAINKILLERS WOMEN Carolin Schaffert Paulina Sjöholm SWEDEN
55 VERASA_ENVOLCOACHING WOMEN Veronica Hagström Åsa Tengblad SWEDEN

Start list 2019 - Sprint

BIB  TEAM CATEGORY TEAM MEMBER 1 TEAM MEMBER 2 NATIONALITY
70 ANNA & SARA JOINT Anna Eklöf Sara Asp SWEDEN
71 SYSKONEN RAPP JOINT Oscar Rapp Emmie Björk SWEDEN
72 SILVERFISKARNA JOINT Staffan Olsson Thomas B Erikssson SWEDEN
73 KLARA PAPPER RUNTEAM JOINT Alexander Ott Ingela Prtic SWEDEN
74 THE LION TAMERS JOINT Fredrik Svahn Ellinor Samuelsson SWEDEN
75 KLEINER KLEIN UND GROßER KLEIN JOINT Jugen Klein Harald Klein GERMANY
76          
77 BEGINNERS WINNERS JOINT Anna Berglund Hanna Barrebo SWEDEN
78 MOMATZO TRÄNING & HÄLSA JOINT Erik Johansson Hanna Momats Olsson SWEDEN
79 TEAM GOAT JOINT Vilhelm Ohlin Sebastian Håkansson SWEDEN
80 TEAM INGEBY JOINT Caroline Ingeby Alexander Ingeby SWEDEN
81 HUR SVÅRT KAN DET VA? JOINT Kirsi Pihl Jeanette Hultgren SWEDEN
82 BOSSE JOINT Kristina Jerre Anna Westphalen SWEDEN
83 TEAM 1 C JOINT Lena Selever Jesper Arnflo SWEDEN
84 MIGHTY WADDLING PENGUINS JOINT Clara Tump Stella Katsarou SWEDEN
85 60% OF THE TIME, WE WIN EVERY TIME JOINT Jon Benskin Martin Allerby SWEDEN
86          
87 TUMPS JOINT Jaap Tump Kees Tump NETHERLANDS
88 GIOSPER JOINT Giorgio Koursari Jesper Stahl SWEDEN
89 TEAM SNYGGASTE JOINT Lena Ehrlenfeldt Carina Ljung SWEDEN
90 TEAM NK JOINT Nathalie Regnér Karolina Lie SWEDEN
91 GRÖNGÖLINGARNA JOINT Anders Enström Sussi Angebrant SWEDEN
92 TEAM CARMA JOINT Karin Carr Jörgen Maass SWEDEN
93 TEAM PUPPY SWIMRUN JOINT Caspian Moberg Emil Moberg SWEDEN
94 TEAM ROHMASSE JOINT Susanna Andersson Andrea Backhaus SWEDEN
95 BERIT JOINT Johanna Kindgren Nina Forselius SWEDEN
96          
97 TEAM NOCCO JOINT Louise Nobel Niclas Drotz SWEDEN
98 TEAM AB JOINT Berit Bretschneider Anders Pemer SWEDEN
99 TEAM RUNFORRUN JOINT Linda Sjöstrand Sebastian Kejsman SWEDEN
100 EDVAL JOINT Elin Wegersjö Fredrik Wegersjö SWEDEN

Start list 2019 - Last Man Standing Swimrun

BIB  ATHLET CATEGORY NATIONALITY
101 Johannes Falck JOINT SWEDEN
102 Jakob Falck JOINT SWEDEN
103 Joakim Berg JOINT SWEDEN
104 Erik Ritzell  JOINT SWEDEN