Start list 2019 - Full Distance

BIB  TEAM CATEGORY TEAM MEMBER 1 TEAM MEMBER 2 NATIONALITY
1 SWEDISH ARMED FORCES MEN Lelle Moberg Daniel Hansson SWEDEN
2 KROPPSIMPERIET MEN Gustaf Jacobson Peter Forsman SWEDEN
3 SANDGROPERS UNITED MEN Travis Needham Daniel Paech AUSTRALIA
4 ANONYMA ATHLETER MEN Lars Norén Jesper Karlsson SWEDEN
5 TEAM TOUGH MEN Patrick Haraldsson Pathric Berge SWEDEN
6 LÅNGHUNDRA IF MEN Daniel Unnerud Patrik Servin SWEDEN
7 ITALIAN VIKINGS MEN Matteo Ridolfi Donato Campanini ITALIAN
8 LOS GREENGOS MEN Scott Moore Pablo Casasbuenas UNITED KINGDOM
9 TEAM NORDLUND & OLANDER MEN Johan Nordlund Johan Olander SWEDEN
10 BOKOCHVIN KLUBBEN MEN Peter Olofsson Kristofer Manneteg SWEDEN
11 SPEEDY GONZALES MEN Fredrik Apelqvist Emil Hagman SWEDEN
12          
13          
14          
15          
16          
17          
18          
19          
20          
21          
22          
23          
24          
25          
BIB  TEAM CATEGORY TEAM MEMBER 1 TEAM MEMBER 2 NATIONALITY
26 TEAM TSUNAMI MIX Lotta Lundbäck Per Åström SWEDEN
27 GRÄHSQVIST MIX Charlotta Grähs Patrik Lindqvist SWEDEN
28 SYSKONEN RAPP MIX Oscar Rapp Emmie Björk SWEDEN
29 ÅKERSBERGA SPRING MIX Lisa Markström Anders Lindberg SWEDEN
30 THE DOGS BOLLOCKS MIX Katie Bierhance Patrick Bierhance ?
31          
32          
33          
34          
35          
36          
37          
38          
39          
40          
41          
42          
43          
44          
45          
46          
47          
48          
49          
50          
BIB  TEAM CATEGORY TEAM MEMBER 1 TEAM MEMBER 2 NATIONALITY
51 SPONTANSIMMARNA WOMEN Frida Hedman Tora Philp SWEDEN
52 TEAM NORD OCH SYD WOMEN Pernilla Stålnacke Caisa Gunnarstedt SWEDEN
53 SOLHEM LADIES WOMEN Pauline Johansson Therese Gripmar SWEDEN
54          
55          
56          
57          
58          
59          
60          
61          
62          
63          
64          
65          
66          
67          
68          
69          
70          
71          
72          
73          
74          
75          

 

Start list 2019 - Sprint

BIB  TEAM CATEGORY TEAM MEMBER 1 TEAM MEMBER 2 NATIONALITY
76 SILVERFISKARNA JOINT Staffan Olsson Thomas B Erikssson SWEDEN
77 BEGINNERS WINNERS JOINT Anna Berglund Hanna Barrebo SWEDEN
78 MOMATZO TRÄNING & HÄLSA JOINT Erik Johansson Hanna Momats Olsson SWEDEN
79 TEAM GOAT JOINT Vilhelm Ohlin Sebastian Håkansson SWEDEN
80 TEAM INGEBY JOINT Caroline Ingeby Alexander Ingeby SWEDEN
81 HUR SVÅRT KAN DET VA? JOINT Kirsi Pihl Jeanette Hultgren SWEDEN
82 BOSSE JOINT Kristina Jerre Anna Westphalen SWEDEN
83 TEAM 1 C JOINT Lena Selever Jesper Arnflo SWEDEN
84 MIGHTY WADDLING PENGUINS JOINT Clara Tump Stella Katsarou SWEDEN
85 60% OF THE TIME, WE WIN EVERY TIME JOINT Jon Benskin Martin Allerby SWEDEN
86 THE LION TAMERS JOINT Fredrik Svahn Ellinor Samuelsson SWEDEN
87 TUMPS JOINT Jaap Tump Kees Tump NETHERLANDS
88 GIOSPER JOINT Giorgio Koursari Jesper Stahl SWEDEN
89 TEAM SNYGGASTE JOINT Lena Ehrlenfeldt Carina Ljung SWEDEN
90 TEAM NK JOINT Nathalie Regnér Karolina Lie SWEDEN

Start list 2019 - Last Man Standing Swimrun

BIB  ATHLET CATEGORY NATIONALITY
101 Johannes Falck JOINT SWEDEN
102 Jakob Falck JOINT SWEDEN
103 Joakim Berg JOINT SWEDEN